Kiekviena mūsų svetainėje nurodyta mokykla savo puslapyje turi kontaktinę formą. Naudodami šią formą galite susisiekti su mokykla ir sužinoti apie paraiškos pateikimo procesą.

Norėdami ieškoti mokyklos arba programos, spustelėkite vieną iš tolesnių nuorodų.

Šiuo metu mūsų svetainėse nėra informacijos apie vizas studentams arba kelionių reikalavimus.

Norėdami susisiekti su pasirinktomis mokyklomis galite naudotis mūsų svetainėje esančiomis formomis. Mokyklos galės jums suteikti daugiau informacijos apie kelionių ir vizų reikalavimus.

Pradėkite ieškoti programų ir mokyklų, spustelėdami vieną iš tolesnių nuorodų.

Kiekviena mūsų svetainėje pateikta mokykla arba programa taiko skirtingą mokestį už mokslą. 

Norėdami paklausti, kokį mokestį už mokslą taiko skirtingos mokyklos arba programos, galite pasinaudoti mūsų puslapiuose esančiomis kontaktinėmis formomis.

Pradėkite ieškoti spustelėdami vieną iš tolesnių nuorodų.

Mūsų svetainėse nerasite informacijos apie stipendijas.

Norėdami susisiekti su pasirinktomis mokyklomis galite naudotis mūsų svetainėje esančiomis formomis.  Jos suteiks daugiau informacijos apie studentų finansus ir kaip finansuoti savo aukštąjį mokslą.

Pradėkite ieškoti programų ir mokyklų, spustelėdami vieną iš tolesnių nuorodų.

Užpildykite tolesnę kontaktinę formą ir mes pasistengsime kuo skubiau atsakyti į jūsų klausimą.

Be to, informacijos apie aukštąjį mokslą visame pasaulyje galite ieškoti mūsų svetainėse.  Pradėkite ieškoti spustelėdami vieną iš tolesnių nuorodų.

TOEFL arba „Test of English as a Foreign Language“ yra standartizuotas testas, skirtas įvertinti ne anglakalbių anglų kalbos žinias.  Jis pripažįstamas tarptautiniu mastu ir jį priima akademinės institucijos kaip anglų kalbos žinių sertifikatą visame pasaulyje.

TOEFL priklauso ir jį teikia „Educational Testing Service“ (ETS). 

Norėdami sužinoti daugiau apie TIEFL arba rasti pasiruošimo TOEFL programą, spustelėkite šią nuorodą: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/

IELTS arba „International English Language Testing System“ yra standartizuotas testas, skirtas įvertinti ne anglakalbių anglų kalbos žinias.  Jis pripažįstamas tarptautiniu mastu ir jį priima akademinės institucijos kaip anglų kalbos žinių sertifikatą tokiose šalyse, kaip Australija, JK, Kanada, Naujoji Zelandija ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

Norėdami sužinoti daugiau apie IELTS arba rasti pasiruošimo IELTS programą, spustelėkite šią nuorodą: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/

GMAT arba „Graduate Management Admission Test“ yra standartizuotas testas, skirtas įvertinti į verslo magistro programas siekiančių įstoti asmenų kvalifikaciją. Studentams, norintiems studijuoti MBA, dažnai reikia atlikti GMAT testą, kad jie galėtų kandidatuoti į pasirinktą programą.

GMAT priklauso „Graduate Management Admission Council“ (GMAC) ir yra siūlomas visame pasaulyje. 

Jei norite sužinoti daugiau apie GMAT, naudokite šią nuorodą: https://www.studenttests.com/