iBT

iBT yra Internetinio Testo trumpinys (angl. Internet Based Test). TOEFL iBT testas yra skirtas efektyviai patikrinti anglų kalbos žinias. Jo rezultatas parodo, ar žmogaus anglų kalba atitinka universitetų keliamus reikalavimus ir leidžia spręsti, ar ji leis studentui tinkamai atlikti akademines užduotis.

TOEFL iBT testas yra populiariausias anglų kalbos žinių tikrinimo būdas pasaulyje. Jį kasmet laiko beveik 1 milijonas žmonių. Tiesa, testas nėra laikomas internetu. Jį reikia laikyti kompiuteriu, pasirinktame TOEFL testo centre.

Ieškoti daugiau informacijos apie iBT testą išbandyti čia!

TOEFL rezultatas

Informacija apie Kaip vertinamas TOEFL testas.
  • - Kuo TOEFL rezultatas yra grindžiamas?
  • - Koks skirtumas tarp iBT ir PBT testų rezultatų?
  • - Kaip gausiu savo TOEFL testo rezultatą?
  • - Kokį TOEFL testo rezultatą man reiktų gauti norint patekti į pasirinktą universitetą?
Čia rasite daigiau informacijos ir paaiškinimų, kaip visa tai veikia!

Pasiruošimas TOEFL testui

Tinkamas pasiruošimas TOEFL testui gali gerokai pagerinti jūsų galimybes įstoti į norimą universitetą. Čia rasite visą informaciją, apie tai, kaip efektyviai pasiruošti TOEFL anglų kalbos testui..

Į pasiruošimo TOEFL testui medžiagą yra įtrauktos nemokamos pavyzdinės užduotys ir interaktyvios pasiruošimui skirtos programos. Į ją taip pat įtraukta daugybė naudingų patarimų, kurie jums padės atsirinkti į ką, ruošiantis testui, reikėtų konkrečiai atkreipti dėmesį.

TOEFL testas - Kodėl turėčiau laikyti TOEFL testą?

TOEFL testo rezultatai padeda įvertinti Jūsų galimybes suprasti akademinio stiliaus anglų kalbą, šis testas yra plačiausiai pripažįstamas šiandienos mokslo pasaulyje. Teigiamas TOEFL testo įvertinimas reikalaujamas iš studentų, kurių gimtoji kalba nėra anglų, norinčių studijuoti universitetuose ar kolegijose, kuriose dėstoma anglų kalba. TOEFL testo laikymas suteiks Jums nuostabią galimybę studijuoti bet kuriame pasaulio universitete, kuriame dėstoma anglų kalba.

Priklausomai nuo to, kurioje vietovėje yra Jūsų TOEFL centras, testą laikyti galima dviem būdais. TOEFL Testo laikymas internetu (TOEFL iBT) yra populiariausias TOEFL testo laikymo būdas. Šis keturias valandas trunkantis testas įvertina Jūsų galimybes skaityti, klausyti, kalbėti ir rašyti anglų kalba. Vietovėse, kuriose TOEFL iBT yra negalimas, suteikiama galimybė laikyti popierinį testo variantą (TOEFL PBT). Šis testo laikymo būdas užtrunka tris valandas ir taip pat susideda iš keturių dalių: rašymo, teksto struktūros ir minčių dėstymo raiškos, teksto suvokimo ir klausymo. TOEFL testą galite laikyti tiek kartų, kiek norite. TOEFL testo rezultatai galioja dvejus metus.

Geras TOEFL testo rezultatas dažniausiai priklauso nuo to, kiek laiko jam buvo ruoštasi. Jeigu testui ruošitės iš anksto naudodami TOEFL testo paruošiamąją medžiagą, testo dieną labiau pasitikėsite savimi. Taip pat internete galite rasti daugybę TOEFL testo užduočių pavyzdžių ir kitos medžiagos, skirtos jam pasiruošti.

Nepamirškite, kad TOEFL testams – tiek TOEFL iBT, tiek TOEFL PBT, reikia registruotis iš anksto! Taigi sekite nuorodas, esančias žemiau, ir gausite visą reikalingą informaciją apie TOEFL testo laikymo centrus ir datas visame pasaulyje. Užsiimkite vietą laikyti TOEFL testą Jums patogiu laiku ir ženkite žingsį savo akademinės ateities link jau šiandien! 


TOEFLRegistration. Spustelėkite norėdami peržiūrėti testo datos

Click Here!