GRE Registracija

Negalima pamiršti, kad būtina užsiregistruoti iš anksto GRE testas! Yra keturi būdai registruotis GRE kompiuterio testas, ir du būdai užsiregistruoti GRE testas popieriaus. GRE Registracija pradžioje bus jums garantuoti, GRE testas, kuris yra labiausiai Jums patogiu sėdynės. Skaityti daugiau apie GRE registravimas ir įrašymas į Registrą GRE testą šiandien !

GRE balas

Jūsų GRE balas yra sudarytas iš trijų sekcijų balų: žodinis motyvai skyriuje, kiekybinius argumentus skyriuje ir analizės raštu skyrių. Rugpjūtis 2011, ETS pristatė naują GRE vertinimo sistemą žodinio ir kiekybinius argumentus skyrius. Rasti viską apie informacijos GRE balas ir skirtumas tarp senų ir naujų GRE balas čia!

GRE praktikos

GRE praktika gali būti labai svarbus jūsų rezultatus GRE testas. Yra nemažai GRE praktikos testai ir GRE knygų, taip pat GRE žodžių sąrašus, GRE praktikos klausimai, GRE žodžių sąrašus ir kitų populiarių GRE prep medžiagų. Pradėkite GRE praktikos karto tikri bandymų dieną, ir gauti puikų rezultatą GRE testas !  

GRE

GRE ® revised General Test - Kodėl turėčiau imtis GRE testas?


GRE balai priėmimo biurus tūkstančių absolventas ir verslo mokyklų visame pasaulyje, ir apie 675.000 potencialių kandidatų iš 230 šalių ir regionų kasmet GRE persvarstytą bendrosios bandymo.

GRE siūloma daugiau nei 160 šalių. Bandymas gali būti vartojamas dviem formatais: kompiuterinių ir popierinių.

  1. Computer-based GRE testas administruoja kvalifikuoti bandymo centrus visame pasaulyje. Bandymas trunka apie 3 valandas ir 45 minučių, ir galite jį ištisus metus. Kinijoje, Taivanio, Korėjos ir Honkongo testas yra nuo 1 iki 2 kartų per mėnesį.
  2. Popieriaus GRE testas yra siūlomi tuose regionuose, kur kompiuterinių bandymų nėra. Šis testas yra apie 3 valandas ir 30 minučių ilgio. Ji siūloma iki vasario, spalio ir lapkričio 3 kartus per metus.


2011 m. rugpjūtį, GRE ® Bendrieji bandymo GRE pataisytas Bendrasis tyrimas, kuris turi daugiau testuojamojo draugiškas dizainas buvo pakeistas. Tik pavadinimas keletas labai naujas funkcijas GRE persvarstytą bendrosios bandymo:

  • Tai dabar galima keisti ir redaguoti atsakymus, taip pat praleisti klausimus ir grįžti į juos vėliau;
  • Yra daugiau dėmesio savo gebėjimą suprasti, ką jūs perskaitėte, ir kaip jūs panaudosite savo mąstymo įgūdžius ir mažesnė priklausomybė nuo žodžių iš konteksto;
  • Galite naudoti daugiau savo asmeninio stiliaus ir strategijų bandymo priėmimo.


GRE ® peržiūrėtas Bendrieji bandymo sudaro šios trys dalys:

  • Žodinis samprotavimas - įvertina savo mąstymo įgūdžius ir jūsų gebėjimas suprasti, ką perskaičiau . Šiame skyriuje jums reikia įvertinti rašytine medžiaga ir informacijos, gautos iš jo sintetina, atpažinti ryšius tarp sąvokų ir žodžių, taip pat išanalizuoti ryšius tarp įvairių sakinių dalių.
  • Kiekybiniai samprotavimas - vertina savo problemų sprendimo įgūdžių ir savo gebėjimą interpretuoti ir analizuoti kiekybinę informaciją. Šio skyrelio jums reikia, pagrindinių matematikos sąvokų, tokių kaip algebra, geometrija, duomenų analizė ir aritmetinis supratimą.
  • Analitinis Rašymas - priemones savo analizės rašymo įgūdžius ir kritinį mąstymą, ypač savo gebėjimą remti ir efektyviai ir aiškiai išreikšti sudėtingas idėjas.


GRE balai galioja 5 metus, o tai reiškia, kad net jei jūs vis dar galvoju apie tai, kur norite studijuoti, galite atlikti testą jau dabar ir vėliau naudoti savo rezultatus, jei jums nuspręsti taikyti absolventas arba verslo mokyklos. Todėl šiandien žingsnį link savo būsimas švietimo ir GRE testas užsiregistruoti !

Click Here!