Loading www.studenttests.lt
Please wait...

GMAT įvertinimas

Bendras GMAT testo rezultatas paprastai yra sudaromos iš penkių atskirų gautų įvertinimų: analitinio rašymo, integruoto samprotavimo, kiekybinės ir verbalinės GMAT testo dalių įvertinimų, o taip pat ir bendrojo įvertinimo. Be to, kartu su GMAT testo įvertinimu gausite ir visų kitų kartų, kuriuos galbūt laikėte šį testą per praėjusius metus įvertinimus, o taip pat jums bus pateikta ir demografinė informacija, kurią jūs suteikėte registracijos testui metu.

Bendras GMAT testo rezultatas yra pateikiamas 200-800 taškų skalėje ir yra sudaromas labiausiai atsižvelgiant į studentų gautus kiekybinės bei verbalinės testo dalių rezultatus. Du trečdaliai laikančiųjų GMAT testą paprastai gauna įvertinimą, kuris balanduoja tarp 400 ir 600 taškų. 

Beje, atkreipkite dėmesį, kad AWA (analitinio rašymo) bei IR (integruoto samprotavimo) taškai yra vertinami atskirai ir nėra įtraukiami į bendrą testo rezultatą. Būtent šių testo dalių rezultatai nėra pateikiami iš karto tik pabaigus testą, tačiau yra aprašomi oficialiame GMAT įvertinimo ataskaitoje, kurią laikantieji paprastai gauna apytiksliai po 20 dienų po testo laikymo datos. Jūsų GMAT testo rezultatas galioja penkerius metus.

Sužinokite daugiau apie GMAT testo rezultatų ataskaitas

Naujiena: nuo šiol galite interpretuoti savo GMAT testo rezultatą pasitelkdami naują išsamesnę rezultato ataskaitą. Gaukite išsamią savo pasirodymo GMAT teste analizę, į kurią yra įtraukiami komentarai apie jūsų atliktas visų testo dalių užduotis.  ;Sužinokite daugiau 


 

Kaip gausiu savo GMAT įvertinimą?

Neoficialūs verbalinės ir kiekybinės testų dalių rezultatai kartu su bendru įvertinimu bei jūsų testo identifikavimo numeriu jums bus pateikiami iš karto tik pabaigus laikyti GMAT testą. Registracijos GMAT testui metu jūsų bus paprašyta pasirinkti būdą, kuriuo norėsite gauti oficialų savo testo rezultatą - internetu ar paštu.

Rezultatas internetu - Jeigu pasirinkote savo GMAT testo įvertinimą gauti internetu, per maždaug 20 kalendorių dienų gausite pranešimą į savo elekrtroninį paštą ir galėsite pasitikrinti savo rezultatą internete. Tam kad galėtumėte peržiūrėti savo rezultatą jums reikės įvesti gautą numerį, kuris jums bus suteikiamas tik pabaigus testą kartu su neoficialiais kiekybinės bei verbalinės testo dalių rezultatais. Jūs galėsite atsiųsti bei atsispaudinti gautą internetinę GMAT testo įvertinimo ataskaitą.

Rezultatas paštu - Jeigu pasirinkote savo oficialią GMAT testo ataskaitą gauti paprastu paštu, ji jums bus išsiųsta apytiklsiai po 20 dienų nuo testo laikymo datos.

 

Kaip reikia siųsti GMAT įvertinimą aukštosioms mokykloms?

 

Prieš pradėdami laikyti GMAT testą, testo laikymo dieną, galėsite pasirinkti iki penkių akademinių studijų programų, kurioms norėtumėte nusiųsti savo testo įvertinimus. Universitetai ar verslo mokyklos jūsų testo rezultatus gaus apytikliai praėjus 20 dienų nuo jūsų testo laikymo datos. Tačiau, jūs taip pat galėsite užsisakyti ir papildomų atasakitų, jeigu norėsite kad jos būtų siunčiamos daugiau nei penkioms aukštosioms mokykloms.
Visos akademinės studijų programos, kurios iš stojančiųjų reikalauja GMAT testo rezultato yra pateikiamos MAT Accepting School List.