Loading www.studenttests.lt
Please wait...

GMAT Praktikos testas - atsisiųskite nemokamą GMAT praktikos testą ir pradėkite jam ruoštis jau šiandien!

 

GMAT testo užduočių praktika jums padės tvirčiau pasiruošti testui, gauti geresnį rezultatą ir taip, be abejonės, padidins jūsų galimybes įstoti į norimą magistro studijų programą. Išmintingiausias būdas pradėti ruoštis GMAT testui yra nemokamos pasiruošimui GMAT testui skirtos programos atsisiuntimas.

GMAT testo praktikos programa simuliuoja tikrąjį GMAT testą, kadangi ji yra sukurta pasiremiant tomis pačiomis technologijomis, kurios naudojamos ir tikrajame GMAT teste. Tad būtent ši pasiruošimo programa jums suteiks labai aiškų vaizdą, kokių užduočių ir kokiame formate galite tikėtis atvykus į oficialų jūsų pasirinktą GMAT testo laikymo centrą.

Štai ką jūs gausite:

 

  • 90 klausimų su atsakymais ir paaiškinimais (30 kiekybinės, 45 verbalinės ir 15 integruoto samprotavomo dalių klausimų)
  • 2 pilnos trukmės kompiuterizuotų ir kintančių GMAT praktikos testų su atsakymais
  • Galimybę susikurti jūsų asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį GMAT klausimų rinkinį
  • Išsamios medžiagos, skirtos pasiruošti matematinėms testo užduotims.
  • Išsamų žingsnis po žingsnio paaiškinimą, kaip efektyviausiai pasiruošti GMAT testui ir gauti geriausią rezultatą

 

Atsisiųsti pasiruošimo GMAT testui programą

 

Kita pasiruošimo GMAT testui medžiaga, tokia kaip "The Official Guide to GMAT Review", 13th Edition, GMAT paper tests ir kitos programos už tam tikrą kainą yra prieinamos mba.com/store puslapyje. "GMATprep" programinė įranga bei kiti produktai, tokie kaip, pavyzdžiui, GMAC, yra vienintėliai produktai, į kuriuos yra įtraukiamos realios užduotys ir klausimai iš oficialių praėjusių ir jau nebenaudojamų GMAT testų.